O nas

Michał Jakubowski i Marcin Zawaryński fotografią zajmują się od 2010 roku, jednak jako duet Yakubovsky-Zavarynsky działają od 2018. Fotografia oraz wideografia to ich wielkie pasje, którym uwielbiają poświęcać dużo czasu, stąd ich portfolio bogate jest w całą masę różnych projektów od fotografii krajobrazowej, produktowej, poprzez indywidualne sesje portretowe, aż po sesje ślubne.

marcepanek-fb

Kim są dokładnie? Michał miał być profesjonalnym koszykarzem, niestety okazało się, że poziom w NBA jest ciut wyższy, dlatego ostatecznie skończył studia na kierunku Filologia Angielska i przez wiele lat prowadził swoje biuro tłumaczeń. Jednak potrzeba bycia między ludźmi oraz zwyczajna chęć „czucia” i doświadczania emocji sprawiła, że postanowił uwieczniać to wszystko na zdjęciach. Tak rozpoczęła się jego podróż w świat fotografii.

Marcin przez wiele lat zajmował się sztukami walki. Ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i od zawsze fascynował się pracą w policji. Fotografia była jego pasją, którą z roku na rok coraz bardziej rozwijał. W pewnym momencie piękno tego hobby przerosło się w codzienność, bez której ciężko było mu się obejść. Emocje, które może przekazać dzięki fotografii stały się dużo ważniejsze niż cała reszta.

Siedziba naszej firmy mieści się w małej miejscowości Ziębice, niedaleko Wrocławia, jednak od lat pracujemy na terenie całej Polski.

Zapraszamy na naszego Facebook’a, gdzie na bieżąco dodajemy materiały z naszej pracy i realizowanych zleceń.